Технічні деталі

ЛЕГШЕ КЕРУВАТИ – НАДІЙНІШЕ ЗАЧИНЯТИ

Принцип роботи E-SLIDE побудовано на новому підході до полегшеного у порівнянні з попередніми моделями розсувних дверей відкривання стулки. На відміну від підйомно-розсувних конструкцій, вагому стулку віднині не треба піднімати. При повороті ручки стулка зміщується на 8 мм всередину приміщення і після цього рухається рейкою паралельно рамі.


БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ – ЦЕ EASY

Весь потенціал розсувних елементів максимально проявляє себе при проектуванні жилих приміщень. Суттєва перевага паралельно-зсувних рішень – це більш оптимальне використання життєвого простору у будинках та квартирах. Відсутність відкидного та/або поворотного елементів дозволяє раціонально використовувати максимум вільної площі, в тому числі у місцях, де це було неможливим при застосуванні стандартних рішень.ЗАХИСТ ВІД ПРОТЯГІВ ТА НЕГОДИ

Альянс нового принципу руху стулки разом із використанням якісної фурнітури дозволяє раз і назавжди позбутися проблем «заїдання» та нещільного прилягання елементів конструкції. Плавний хід забезпечується спеціальними роликовими системами, а висока герметичність – виключною технологією блокування.

Максимальна герметичність та захист від впливів зовні при зачиненні стулок досягається завдяки ущільненню, замкнутому по всьому периметру.

ВАРІАНТИ ВІДКРИТТЯ


Схема AКОЛЬОРОВА ГАММА E-SLIDE

ПРОГРАМА ДЛЯ РОЗРАХУНКУ

ІНСТРУКЦІЯ

БУКЛЕТ